فتح الله زاده: غفوری مقصر افزایش قراردادش نیست، دودستگی در استقلال مشهود است

به گزارش وبلاگ گفتگوی آفاق، مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال، مدیریت این باشگاه را مقصر افزایش چند برابری رقم قرارداد کاپیتان آبی پوشان می داند.

فتح الله زاده: غفوری مقصر افزایش قراردادش نیست، دودستگی در استقلال مشهود است

به گزارش وبلاگ گفتگوی آفاق، علی فتح الله زاده درباره حاشیه های باشگاه استقلال، پس از پیروزی مقابل نساجی مازندران گفت: بازیکنان می گویند مسئولان را نمی بینیم و فکری هم پس از جلسه با مددی گفت او قول داده این هفته به تمرین بیاید. این نشان می دهد ارتباطات خیلی نزدیک نیست. این اتفاقات، استقلالِ صدرنشین را به حاشیه می برد و نارضایتی طرفداران را به دنبال دارد. استقلال در صدر جدول است و بازیکنان و طرفداران نباید ناراحت باشند.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی وبلاگ گفتگوی آفاق بخوانید. (کلیک کنید)

وی با بیان اینکه افرادی که مسئولیتی می پذیرند، باید آن را به نحو احسن انجام دهند، توضیح داد: متأسفانه در استقلال به صورت جزیره ای تصمیم گیری می گردد که به تیم ضربه می زند. اعضای هیئت مدیره، مدیرعامل، سرمربی و بازیکنان استقلال زحمت کشیدند که تیم به صدر جدول رسیده است، اما چگونه می گردد که یک تیم صدرنشین این همه حاشیه دارد؟ این نقطه حساس و فنی کار است و افرادی که نگاه کارشناسانه دارند، فرایند را مطلوب نمی بینند.

مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال که با برنامه تهران ورزشی رادیو تهران گفت وگو می کرد، یادآور شد: شما پولی در اختیار فرزند خود می گذارید و او ولخرجی می نماید. دوستان آن شخص به همین خاطر از او راضی هستند، اما پدر و مادرش نگران هستند و می فهمند که این فرزند ولخرجی می نماید. دوستان این پسر می گویند او که این همه خوب خرج می نماید، چرا پدر و مادرش نگران هستند، اما پدر می فهمد این فرزند کاری با پول خود ننموده است و این پس انداز روزی تمام می گردد.

فتح الله زاده با بیان اینکه حکایت استقلال هم همین است، گفت: ما داریم از پس انداز خرج می کنیم؛ پس آینده چه می گردد؟ وقتی تیم پیروز می گردد، بازیکنان اعتراض می نمایند که 20 درصد سطح تیم را پایین می آورد. سرمربی به جای تشویق، نقد می گردد که آن هم 20 درصد کار را پایین می آورد. مدیرعامل با هیئت مدیره اختلاف دارد و اگر همه اینها را جمع کنیم، می گردد 80 درصد. این مسائل می تواند مشکل ساز باشد.

وی در این باره که محمود فکری احساس می نماید افرادی هستند که می خواهند جای او را بگیرند، بیان نمود: من چنین احساسی دارم و می توانم آن را درک کنم. اگر تیم نتیجه نگیرد، مدیرعامل هم زیر سؤال می رود. حمایت باشگاه از سرمربی تیم صدرنشین باید بسیار زیاد باشد، اما تضادی میان دوستان وجود دارد که باعث شده است آن حمایت شاخص را نبینیم. سرمربی احساس خطر و نگرانی می نماید که آرامش را از او می گیرد.

مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال در خصوص رفتار وریا غفوری در اواخر ملاقات آبی پوشان مقابل نساجی و اینکه آیا انتشار قرارداد او به اختلافات دامن می زند یا خیر، گفت: قطعاً به اختلافات دامن می زند. وقتی کاپیتان تیم عصبانی می گردد، شما فقط تصاویر تلویزیونی را می بینید و همه از پشت پرده خبر ندارند. اگر شب بازی بفهمید باشگاه از شما به کمیته شرایط شکایت و اعلام نموده است باید قرارداد خود را کاهش دهید، چه حالتی پیدا می کنید؟

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در صفحه اینستاگرامی وبلاگ گفتگوی آفاق بخوانید. (کلیک کنید)

فتح الله زاده با بیان اینکه اگر اتفاقات اتفاق افتاده برای وریا برای او هم رخ دهد، رفتاری مشابه کاپیتان استقلال خواهد داشت، توضیح داد: اگر قرارداد غفوری چند برابر شده، غفوری مقصر نیست و قیمتی به باشگاه اعلام نموده است که مدیران استقلال آن را پذیرفته اند. ممکن بود باشگاه رقم اعلامی وریا را نپذیرد و او به تیم دیگری می رفت. این کارها حرفه ای نیست و دودش به چشم طرفداران استقلال می رود.

وی در واکنش به گلایه بازیکنان استقلال از شرایط زمین تمرینی و تغذیه خود بیان نمود: این برای باشگاه بزرگی چون استقلال و پُرافتخارترین تیم ایرانی در آسیا خوب نیست که ما غذا را هم پیگیری کنیم و بازیکن ناراحت باشد. سرمربی مسئول اینگونه مسائل نیست و مدیریت باید این کارها را انجام دهد. ما کارها را تقسیم بندی کردیم که یک نفر آن را انجام دهد و همه بر آن نظارت نمایند، اما همه مشغول انجام کار می شوند و نظارتی در کار نیست.

مدیرعامل باشگاه استقلال با بیان اینکه مدیریت فقط مختص مدیرعامل نیست، گفت: وزارت ورزش و جوانان بر باشگاه استقلال نظارت می نماید و می بینیم که مهدی علی نژاد دائماً از مددی حمایت می نماید. دودستگی در باشگاه استقلال مشهود شده است. یک تیم شامل مدیرعامل، سرمربی و وزارت ورزش است و اعضای هیئت مدیره هم تبدیل به تیم دیگری شده اند. آنها کنار هم نیستند و این موضوع به هر دو گروه و نیز به باشگاه استقلال ضربه می زند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "فتح الله زاده: غفوری مقصر افزایش قراردادش نیست، دودستگی در استقلال مشهود است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فتح الله زاده: غفوری مقصر افزایش قراردادش نیست، دودستگی در استقلال مشهود است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید