بازسازی، نوسازی و تعمیرات ساختمان

فیلم های هفتمین روز سی وهشتمین جشنواره جهانی فیلم فجر

در روز هفتم سی و هشتمین جشنواره جهانی فیلم فجر، سینما های پردیس چارسو، آزادی و کانون، همچون روز های گذشته با پخش فیلم های بلند داستانی، کوتاه و مستند، ایرانی و بین المللی میزبان مخاطبان جشنواره خواهند بود.

15 تیر 1400

آمادگی عراق برای تعطیلی اردوگاه های آوارگان

دولت عراق برای تعطیلی تمامی اردوگاه های موجود در این کشور که پناهندگان و آوارگان داخلی را در خود اسکان داده اند، آماده می گردد.

23 اردیبهشت 1400

ضرورت رسیدگی به شرایط جنگل های زاگرس

در آستانه روز جهانی جنگل ها با شعارترمیم جنگل : راهی برای بهبود و رفاه دبیر مرجع ملی کنوانسیون تنوع زیستی کشور ضمن بیان اینکه اکوسیستم ها به طور طبیعی توانایی ترمیم خود را دارند، گفت: جنگل های زاگرس به دلیل شدت تخریب و تعدد چالش هایی که با آن روبرو هستند...

19 فروردین 1400

ساماندهی و بهسازی ایستگاه های اتوبوس منطقه14

ایستگاه های اتوبوس در محورها و پایانه های منطقه14 ، بهسازی و ساماندهی می گردد.

19 دی 1399

انتقادهای فراوان از سریال شبکه سه، بی نمک بازی روی حوصله مخاطب!

ساخت آثار کمدی در رسانه ملی همواره از اولویت ها بوده است، اغلب این آثار از بعد انقلاب اسلامی در دهه های مختلف اهمیت قابل توجهی داشته است.

26 آذر 1399

نخستین جشنواره زیباسازی و رباتیک شهری در شهر تهران

معاون فرهنگی و هنرهای شهری سازمان زیباسازی شهر تهران اعلام نمود که نخستین جشنواره رباتیک و زیباسازی را با عنوان Tehran TEBO برگزار می نماید.

12 آذر 1399

اولین ربات تاریخ چه می کرد و ساخته کیست؟

جزری همچنین تحت تأثیر مخترعان غیرمسلمان اواخر قرن سوم قبل از میلاد یعنی آپولونیوس از پرگا بوده که یک هندسه دان اثرگذار است که جزری در کارهایش از روش های او استفاده نموده است.

15 آبان 1399

درخت سیب نیوتن در لینکلن شایر انگلیس، عکس

داستان سِر آیزاک نیوتن (Sir Isaac Newton) و سیبی که بر سر او سقوط کرد، یکی از مشهورترین حکایت ها در دنیای علم محسوب می گردد. ماجرا از این قرار است که آیزاک نیوتن جوان زیر درختی در باغ نشسته بود که یک سیب بر سرش می افتد و بعد از این ضربه ناگهانی، جرقه ای در ذهن او...

25 مهر 1399

خبرنگاران شستن غبار محرومیت از چهره ورزش روستایی خراسان شمالی

بجنورد- خبرنگاران- ایجاد، توسعه و تجهیز خانه های ورزش روستایی در خراسان شمالی که از سال 95 تا به امروز با تدبیر دولت در راستای توزیع عادلانه منابع و امکانات ورزشی اجرا شده، انگیزه و بستر مناسبی برای شکوفایی استعدادهای پنهان ورزشی فرزندان روستا فراهم...

30 شهریور 1399

طرز تهیه چند ماسک خانگی با پودر پوست پرتقال و پرتقال

اگر کسی همین الان به شما بگوید سرم صورت چند صد دلاری برای پوست تان بخرید، شاید نخواهید چنین پولی پرداخت کنید. با این حال، شما هیچ مسئله ای برای تهیه ماسک صورت با پودر پوست پرتقال ندارید به خصوص اگر به اندازه محصولات گران قیمت شما به پوست تان یاری کند.

21 شهریور 1399

آنالیز کف سازی راستا کوچه های بافت تاریخی بوشهر

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی بوشهر گفت: رعایت ضوابط در طراحی کف سازی آثار تاریخی، در عملیات بازسازی حائز اهمیت است.

10 مرداد 1399

طرح واردات کامیون های دست دوم ابهام دارد

در حالی ثبت نام واردات کامیون دست دوم از امروز آغاز می شود که دبیر کانون کامیون داران با استقبال از این طرح، گفت: منطق درستی پشت این برنامه نیست.

5 مرداد 1399

63 درصد مساکن روستایی در اردبیل مقاوم سازی شده است

خبرنگاران: مدیرکل بنیاد مسکن استان اردبیل گفت: در مدت 8 سال اجرای طرح ویژه مقاوم سازی مساکن روستایی 63 درصد واحدهای مسکونی واقع در روستاهای استان اردبیل مقاوم سازی شده است.

2 تیر 1399

معرفی تعدادی از جاذبه های گردشگری ساحل لاگونا بیچ

ساحل لاگونا بیچ Laguna Beach در کالیفرنیای جنوبی شهری ساحلی و جذاب است که از عمارت های شیک و مجلل پوشیده شده و گستره وسیعی از فعالیت ها را برای انجام دادن ارائه می نماید. این شهر ساحلی تقریبا آرام که در میان دو شهر زیبای لوس آنجلس و سن دیگو واقع شده، به لطف صخره...

31 خرداد 1399

از چه جاذبه های تاریخی ای در رم باید بازدید گردد؟

شهر زیبای رم که به شهر ابدی هم معروف است، روزگارانی پایتخت امپراطوری های بزرگی در جهان بوده است و قدمتی 2500 ساله دارد. وجود بناهای تاریخی و موزه های بی نظیر در این شهر باعث شده تا به یکی از اصلی ترین مقاصد گردشگری اروپا تبدیل گردد. به این معنا که در این میان،...

19 اسفند 1398

بخاری های نفتی 167 کلاس درس هنوز جمع نشده اند

مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس مازندران گفت: 167 کلاس درس استان در مناطق کوهستانی و دوردست هنوز از بخاری نفتی برای گرمایش استفاده می نمایند.

7 بهمن 1398

نکات کاربردی انتخاب سبک دکوراسیون داخلی

قبل از اقدام به اجرای هرگونه طراحی دکوراسیون داخلی، باید از میان انواع سبک های مختلف به انتخاب سبک مناسب اقدام نمایید. سبک مورد علاقه شما چیست؟ کدام یک از سبک ها برای فضای مورد نظر شما مناسب است؟ انتخاب سبک باید مناسب با فضای مورد نظر و نوع کاربرد آن باشد....

3 بهمن 1398

سه ژنرال جنگ عراق ترامپ را راه می برند

فرماندهانی که روزی هر یک روی شن های عراق راه رفته اند و در پرهزینه ترین جنگ نابخشودنی آمریکا پس از ویتنام مبارزه کرده اند، اکنون دور یک میز در کاخ سفید می نشینند تا رئیس جمهور جدید آمریکا را در جریان مسائل این جهان طوفانی هدایت کنند.

13 دی 1398