نادری: زمان برگزاری جلسه فراکسیون انقلاب اسلامی ، دستور کار؛ انتخاب اعضای شورای مرکزی

به گزارش وبلاگ گفتگوی آفاق، نماینده تهران در مجلس گفت: اعضای فراکسیون انقلاب اسلامی هنوز به یک نتیجه ای نرسیده اند که آیا جلسه آینده امروز (سه شنبه) برگزار شود یا هفته آینده که در آن 41 عضو شورای مرکزی فراکسیون انتخاب خواهند شد.

نادری: زمان برگزاری جلسه فراکسیون انقلاب اسلامی ، دستور کار؛ انتخاب اعضای شورای مرکزی

احمد نادری، کننده تهران در مجلس شورای اسلامی در مصاحبه با خبرنگار پارلمانی وبلاگ گفتگوی آفاق، درباره جلسه آینده فراکسیون مردمی انقلاب اسلامی، گفت: اعضای فراکسیون انقلاب اسلامی هنوز به یک نتیجه نرسیده اند که آیا جلسه آینده امروز(سه شنبه) برگزار شود یا هفته آینده، ولی امیدوار هستیم جلسه امروز برگزار شود.

وی ادامه داد: در این جلسه قرار 41 نفر از اعضای شورای مرکزی انتخاب می شوند که درباره انتخاب این افراد چند نظر وجود داشت. یک نظر این که شورای مرکزی را سهمیه بندی کنیم و سهمیه هایی را به استان ها و مجامع استانی بدهیم و مدل دیگر هم این بود که هرکسی بخواهد می تواند کاندید شود و در معرض رای عموم قرار بگیرد که مدل دوم انتخاب شد.

کننده تهران در مجلس گفت: ممکن است از یک مجمع 10 نفر کاندیدا شوند که هیچ محدودیتی در انتخابات نیست و شاید هر 10 نفر رای بیاورند و عضو شورای مرکزی شوند.

نادری با اشاره به جلسه فراکسیون، بیان داشت: شورای مرکزی موقت از 11 نفر تشکیل شده است که برگزاری انتخابات بر عهده این شورا است و هنوز هیچ کاندیدایی برای انتخابات اعلام آمادگی نکرده است همانطوری که انتخابات هیئت رئیسه مجلس انتخاب شد برای شورای مرکزی انجام می شود.

این کننده مجلس در انتها گفت: در این جلسه که متشکل از 240 کننده مجلس است قرار است تا افراد اعلام کاندیداتوری کنند و طبق آرای جمع اعضا مشخص شوند و خود اعضا رئیس و اعضای هیئت رئیسه را انتخاب کنند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "نادری: زمان برگزاری جلسه فراکسیون انقلاب اسلامی ، دستور کار؛ انتخاب اعضای شورای مرکزی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نادری: زمان برگزاری جلسه فراکسیون انقلاب اسلامی ، دستور کار؛ انتخاب اعضای شورای مرکزی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید