مازندران، مهاجری: توان فیزیکی و کیفیت فنی بازیکنان ما باعث شد پیروز شویم، تیم حریف شایسته تقدیر است

سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز گفت: انگیزه بالای بازیکنان تیم حریف بازی را برای تیم ما سخت نموده بود اما کیفیت فنی بازیکنان مان مسبب برد در دقایق پایانی در مقابل این تیم با انگیزه شد.

مازندران، مهاجری: توان فیزیکی و کیفیت فنی بازیکنان ما باعث شد پیروز شویم، تیم حریف شایسته تقدیر است

به گزارش خبرنگار خبرنگاران از بابل، رضا مهاجری، سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز در نشست خبری پس از پیروزی تیمش در مقابل کاسپین بابل در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی گفت: تیم حریف بسیار شایسته بود و توانایی های خود را به خوبی به نمایش گذاشت و حریف فراتر از حد تصور نشان داد و این می توانست برایمان مشکل ساز گردد اما خدا را شاکریم که توانستیم به مرحله بعد صعود کنیم.

وی در رابطه با شرایط تیم خود نیز بیان داشت: تیم ما نیز به خاطر بدنسازی طی 10 روز گذشته بسیار تحت فشار بود و بازیکنان زیادی را بخاطر مصدومیت در اختیار نداشتیم و مجبور شدیم تا به بازیکنان دیگر خود بازی بدهیم و آنها نیز کوشش زیادی کردند تا خودشان را نشان بدهند.

سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز در سرانجام در رابطه با شرایط بازی دو تیم در نیمه دوم اظهار داشت: وقتی تیم ما گل زد و جلو افتاد تیم کاسپین به بازی بازگشت و بازی را در اختیار گرفتند که انگیزه فوق العاده آنها کار را برای تیم ما سخت نموده بود اما در نهایت این توان فیزیکی و کیفیت فنی بازیکنان ما بود که مسبب برد تیم ما شد.

ن

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "مازندران، مهاجری: توان فیزیکی و کیفیت فنی بازیکنان ما باعث شد پیروز شویم، تیم حریف شایسته تقدیر است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مازندران، مهاجری: توان فیزیکی و کیفیت فنی بازیکنان ما باعث شد پیروز شویم، تیم حریف شایسته تقدیر است"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید