فیلم، بی توجهی ترامپ به توصیه های کرونایی

به گزارش وبلاگ گفتگوی آفاق، رئیس جمهور آمریکا که کوشش نموده شیوع ویروس کرونا را امری کم اهمیت و تحت کنترل جلوه دهد، امروز بی توجه به توصیه های بهداشتی، با گروهی از هوادارانش دست داد.

فیلم، بی توجهی ترامپ به توصیه های کرونایی

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ گفتگوی آفاق، در حالی که ویروس کرونا جدید (کووید-19) همچنان به سرعت در آمریکا در حال گسترش است، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا همچنان کوشش می نماید تا با موضع گیری ها و رفتارهایش، این مسئله را کم اهمیت و تحت کنترل جلوه دهد.

رسانه های آمریکایی ویدئویی منتشر نموده اند که نشان می دهد وی امروز (دوشنبه) هنگام ورود به فلوریدا، به جمعیت هوادارانش نزدیک شده و با تعداد زیادی از آن ها دست می دهد.

این در حالی است که بر اساس توصیه های بهداشتی، افراد از دست دادن با یکدیگر منع شده اند.

ترامپ ساعتی پیش هم بار دیگر با اشاره به آمار بالای تلفات ناشی از آنفولانزای فصلی در آمریکا، گفت: انتشار کرونا نباید به تعطیلی اقتصاد و زندگی عادی در آمریکا منجر گردد.

امروز یک سخنگوی تیم ترامپ هم به رسانه ها گفته بود که وی قصد ندارد تجمعات انتخاباتی خود را متوقف کند و از بابت کرونا هم نگرانی ندارد، چراکه مرتب دستانش را ضدعفونی می نماید.

در حالی که ترامپ امسال باید برای ادامه حضور در کاخ سفید در انتخابات ریاست جمهوری با دموکرات ها رقابت کند، شیوع ویروس کرونا و آثار منفی آن بر نمودار های اقتصادی آمریکا، به چالشی جدی برای ترامپ بدل شده است.

در روز های گذشته شاخص های بورس در آمریکا با افتی بی سابقه از زمان بحران اقتصادی در سال 2008 روبرو شده و بعضی پیش بینی نموده اند که اقتصاد این کشور در امسال میلادی وارد رکود می گردد.

ترامپ در کوشش برای کاستن از آثار منفی کرونا، کوشش نموده این ویروس را مسئله ای نه چندان مهم جلوه دهد. وی با بیان این ادعا که دولت فدرال به خوبی در حال کنترل شیوع این ویروس است، دموکرات ها و رسانه های جریان اصلی را به سوء استفاده سیاسی از این مسئله متهم نموده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "فیلم، بی توجهی ترامپ به توصیه های کرونایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فیلم، بی توجهی ترامپ به توصیه های کرونایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید