فریبا صادقی: میزبانی دیدار با پیکان باید با قرعه کشی تعیین می شد

به گزارش وبلاگ گفتگوی آفاق، سرمربی تیم والیبال بانوان ذوب آهن گفت: میزبانی دور رفت و برگشت دیدار با پیکان باید بر اساس قرعه کشی معین می شد.

فریبا صادقی: میزبانی دیدار با پیکان باید با قرعه کشی تعیین می شد

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ گفتگوی آفاق، فریبا صادقی پس از شکست شاگردانش برابر پیکان تهران در جمع وبلاگ گفتگوی آفاق گفت: بازی بسیار خوبی را امروز شاهد بودیم. با توجه به جو سالن، تماشاگران، مدیران و مسئولان فدراسیون و هیئت والیبال تهران، فضای مسابقه بسیار سنگین بود.

وی اضافه نمود: جدول مسابقات طوری بود که بازی دور رفت ما با پیکان در اصفهان برگزار گردید و این در حالی بود که قرعه کشی برای انتخاب میزبان دور رفت و برگشت بر اساس قرعه کشی نبود. به همین دلیل برای دور برگشت از فدراسیون خواستیم که طبق بازی دور رفت دیدار ما در هفته دوم برگزار گردد.

سرمربی تیم والیبال بانوان ذوب آهن اضافه نمود: در گیم دوم و چهارم از داوری خیلی اذیت شدیم. در گیم پنجم نیز پیکان سرویس های خوبی را داشت.

صادقی در پاسخ به این سوال که وضعیت لیگ والیبال بانوان چرا به این شکل است و هر سال تیم ها در میانه راه از لیگ جدا می شوند، گفت: شرایط اقتصادی کشور برای همه ما معین است. وقتی شرکت ها نمی توانند حقوق کارمندان خود را پرداخت نمایند در تیمداری نیز دچار مشکل می شوند. به نظرم فدراسیون باید تمهیداتی را اندیشه کند تا باشگاه های ریشه داری مثل سایپا، ارومیه، تبریز، پرسپولیس الزام به تیمداری در بخش بانوان شوند.

وی گفت: تیم کاسپین متشکل از بازیکنان تیم ملی امید است. از فدراسیون می خواهم که این تیم را حمایت کند تا بتواند در لیگ حضور داشته باشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "فریبا صادقی: میزبانی دیدار با پیکان باید با قرعه کشی تعیین می شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فریبا صادقی: میزبانی دیدار با پیکان باید با قرعه کشی تعیین می شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید