علیرضا فغانی: انگیزه ای برای قضاوت فینال جام ملت ها ندارم، امیدوارم ایران راهی فینال مسابقات گردد

به گزارش وبلاگ گفتگوی آفاق، علیرضا فغانی، داور بین المللی فوتبال کشورمان انگیزه ای برای قضاوت در فینال جام ملت های 2019 آسیا ندارد.

علیرضا فغانی: انگیزه ای برای قضاوت فینال جام ملت ها ندارم، امیدوارم ایران راهی فینال مسابقات گردد

به گزارش وبلاگ گفتگوی آفاق و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، علیرضا فغانی، داور بین المللی فوتبال کشورمان به همراه محمدرضا منصوری و رضا سخندان که قرار است مسابقات جام ملت های 2019 امارات را قضاوت نمایند در این خصوص گفت: من از زمانی که در رویدادهای بین المللی قضاوت می کنم، تمام کوششم این بوده است که بهترین عملکرد را داشته باشم تا نام ایران بیشتر بر سر زبان ها باشد و خوشبختانه تا حالا هم کم کاری نکردیم. بدون تردید در این تورنمنت هم همین رویکرد را خواهیم داشت.

وی در ادامه درباره اینکه سال 97 نسبت به سال های قبل متفاوت بود، اضافه نمود: در زندگی من سال 97، سال ویژه ای بود. سال جاری سال جام جهانی بود و خوشبختانه اتفاقات خوبی برایم رقم خورد. در این مسابقات چهار بازی حساس را سوت زدم. در مرحله گروهی بازی تیم های آلمان با مکزیک و صربستان با برزیل، مرحله یک هشتم دیدار فرانسه و آرژانتین و مسابقه بلژیک و انگستان در رده بندی را قضاوت کردم و خوشبختانه با عملکردی خوب جام را به سرانجام رساندیم.

فغانی در ادامه در خصوص بازی های جام ملت های 2019 آسیا اعلام کرد: تیم داوری ایران پس از بازی های جام جهانی در دوره هایی که کنفدراسیون فوتبال آسیا برای بازی های جام ملت ها برگزار کرد، شرکت داشت و توانست با موفقیت تست های آمادگی جسمانی را پاس کند.

داور بین المللی فوتبال کشورمان گفت: برای رسیدن به هدف خودم با تمام توان کوشش می کنم. روال کار هم به این صورت است که همیشه باید نوک قله را به عنوان هدف خود قرار دهید تا بتوانید به موفقیت هایی دست پیدا کنید. خدا را شکر در سال های گذشته در مسیری که قرار گرفته ام توانستم موفقیت های خوبی را به دست آورم. امیدوارم در جام ملت های 2019 امارات هم بتوانم یک خاطره ماندگار داشته باشم.

وی اضافه نمود: امیدوارم تیم ملی فوتبال کشورمان عملکرد خوبی در این رقابت ها داشته باشد. دیدار فینال جام ملت های 2015 آسیا که بین تیم های کره جنوبی و استرالیا برگزار گردید را سوت زدم و انگیزه ای برای قضاوت در فینال این دوره ندارم و مثل تمام ایرانی ها دوست دارم تیم ملی فوتبال کشورم به فینال این رقابت ها راه پیدا کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "علیرضا فغانی: انگیزه ای برای قضاوت فینال جام ملت ها ندارم، امیدوارم ایران راهی فینال مسابقات گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "علیرضا فغانی: انگیزه ای برای قضاوت فینال جام ملت ها ندارم، امیدوارم ایران راهی فینال مسابقات گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید