صعود راحت رئال مادرید و منچسترسیتی با تکرار پیروزی

به گزارش وبلاگ گفتگوی آفاق، تیم های رئال مادرید و منچستر سیتی با پیروزی برابر حریفان خود به دور بعد لیگ قهرمانان اروپا راه پیدا کردند.

صعود راحت رئال مادرید و منچسترسیتی با تکرار پیروزی

به گزارش وبلاگ گفتگوی آفاق، در ادامه دور برگشت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا دو ملاقات برگزار گردید.

رئال مادرید در استادیوم خانگی خود از آتالانتا پذیرایی کرد. رئال که در ملاقات رفت با یک گل به پیروزی دست پیدا کرد در ملاقات برگشت هم توانست با پیروزی از میدان خارج گردد تا صعودی مقتدرانه به دور بعد داشته باشد.

رئال با نتیجه سه بر یک پیروز بازی شد تا در مجموع با نتیجه 4 بر یک به دور بعد راه پیدا کند.

رئال گل نخست خود را در نیمه نخست و در دقیقه 36 توسط کریم بنزما به ثمر رساند. مودریچ از اشتباه بازیکن آتالانتا نهایت استفاده را برد و با یک پاس بنزما را تک به تک کرد و این مهاجم فرانسوی گل نخست را به ثمر رساند تا رئال نیمه نخست را با پیروزی به رختکن رود.

رئال نیمه دوم را هم خوب شروع کرد. در دقیقه 59 وینیسیوس با حرکت انفجاری خود مدافع آتالانتا را مجبور به اشتباه کرد تا یک ضربه پنالتی بگیرد که راموس آن را تبدیل به گل کرد.

در دقیقه 83 موریل یکی از گل های خود را جبران کرد تا آتالانتا امیدوار گردد اما تنها دو دقیقه بعد آسنسیو که به عنوان بازیکن تعویضی به میدان رفت گل سوم را برای رئال زد تا خیال این تیم از پیروزی راحت گردد.

در دیگر ملاقات برگزار گردیده هم منچسترسیتی با دو گل مونشن گلادباخ را شکست داد. سیتی در ملاقات رفت هم با دو گل به پیروزی دست پیدا نموده بود تا با اقتدار راهی دور بعد گردد.

گل های سیتی را کی وین دی بروین و الکای گوندوگان به ثمر رساندند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "صعود راحت رئال مادرید و منچسترسیتی با تکرار پیروزی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صعود راحت رئال مادرید و منچسترسیتی با تکرار پیروزی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید