تیم رباتیک منطقه19 راهی مسابقات جهانی

به گزارش وبلاگ گفتگوی آفاق، تیم رباتیک دانش آموزی منطقه19 با کسب مقام سوم در ششمین دوره از مسابقات رباتیک دانش آموزی Roboticup 2020 مجوز ورود در مسابقات جهانی روسیه را کسب کرد.

تیم رباتیک منطقه19 راهی مسابقات جهانی

وبلاگ گفتگوی آفاق-زهرا بلندی: مدیر پژوهشسرای جوانه با اعلام این خبر گفت: این دوره از مسابقات با حضور هزار و 500نفر از دانش آموزان ابتدایی تا متوسطه سراسر کشور در لیگ های جنگجو، امدادگر، کالکتور، حمل کننده، آتشنشان، مسیریاب، هوش سیاه، ماموریت غیرممکن، آب نورد، پرنده، IOT، مین یاب، آزمون عملی و کتبی الکترونیک، آزمون عملی و کتبی برنامه نویسی و لیگ ربات برد برنامه نویسی به میزبانی دانشگاه تهران برگزار شده است.

الهام هاشمی فشارکی افزود: 15نفر از دانش آموزان پایه هشتم تا نهم متوسطه منطقه19 با مربیگری زهرا سعادتی در این مسابقات حضور داشتند که امیرمهدی شیلو دانش آموز پایه دوم در بخش مهندسی خلاقیت و مهراس مرادی و محمد رهسپار 2دانش آموز پایه سوم ابتدایی هستند که به ترتیب در بخش های سازه و طاحی مستحکم و آبنورد مقام سوم را از آن خود کرده اند.

وی در انتها گفت: با وجود ویروس کرونا دوره های تخصصی که برای منتخبان این مسابقه در نظر گرفته شده به صورت مجازی برگزار می شود و با اعلام زمان مسابقه اعضای تیم با آمادگی کامل به روسیه اعزام می شوند.

منبع: همشهری آنلاین

به "تیم رباتیک منطقه19 راهی مسابقات جهانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تیم رباتیک منطقه19 راهی مسابقات جهانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید