توضیحات سرپرست باشگاه استقلال درباره جدایی طاهرخانی، شرایط آقایی و پیدا کردن زمین تمرین

به گزارش وبلاگ گفتگوی آفاق، احمد مددی، سرپرست باشگاه استقلال توضیحاتی درباره جدایی شاهین طاهرخانی، شرایط سجاد آقایی و یافتن زمین تمرینی برای آبی پوشان ارائه کرد.

توضیحات سرپرست باشگاه استقلال درباره جدایی طاهرخانی، شرایط آقایی و پیدا کردن زمین تمرین

به گزارش وبلاگ گفتگوی آفاق، احمد مددی سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال در گفت وگو با سایت رسمی باشگاه استقلال، درباره علت جدایی شاهین طاهرخانی گفت: طاهرخانی با نامه عدم نیاز سرمربی تیم به ایشان به واسطه ترافیک امسال استقلال در خط دفاعی، از تیم جدا شد که برای ایشان در ادامه زندگی حرفه ای اش آرزوی موفقیت دارم.

وی درباره شرایط سجاد آقایی مهاجم جوان استقلال شرح داد: آقایی بازیکن شایسته تیم استقلال با باشگاه قرارداد دارد. با او جلسه ای برگزار کردیم و در جلسه هم گفتیم که با قدرت در تمرینات شرکت کرده و خودش را به کادر فنی ثابت کند تا با او درباره تمدید قرارداد دوباره صحبت کنیم. طبیعتاً وی باید به قراردادی که میان ایشان و باشگاه وجود دارد، متعهد باشد.

سرپرست باشگاه استقلال گفت: متأسفانه در فضای مجازی بحث های نادرستی مطرح شده که استقلال بازیکنان جوانش را به راحتی از دست می دهد که این موضوع عاری از واقعیت است. استقلال در فصل جاری بازیکنان بسیار مستعد و آتیه داری در رده های مختلف سنی جوانان، امید، زیر 21 سال و 23 سال و با قرارداد بلندمدت جذب کرده است و چند بازیکن هم از فصول گذشته در این رده سنی داریم که فوق العاده قدرتمند هستند و بی تردید هواداران عزیز نام آنها را در آینده بیشتر خواهند شنید. این بازیکنان آنقدر خوب هستند که نظر سرمربی تیم را جلب کرده و اکنون در تمرینات تیم بزرگسالان شرکت می کنند.

مددی یادآور شد: هدف باشگاه ایجاد زنجیره اتصال و پرورش استعدادها از تیم های پایه تا تیم بزرگسالان است و به همین منظور آقای آرش برهانی همزمان در تیم امید و بزرگسالان مشغول به کار و تلاش هستند.

وی ادامه داد: متأسفانه در سال های گذشته بازیکنانی به استقلال آمده اند که حتی یک دقیقه هم در تیم بزرگسالان بازی نکرده اند و حتی برخی از آنها فوتبال شان تمام شده است و به دنبال سرنوشت دیگری رفته اند، ولی به اعتقاد کادر فنی، بازیکنان فعلی جوان جذب شده توانایی بازی در تیم بزرگسالان را دارند و شاهد هستید این بازیکنان در کنار تیم بزرگسال در حال تمرین و اثبات عملکرد خود هستند.

سرپرست باشگاه استقلال درباره زمین تمرین جدید جهت تمرینات تیم فوتبال استقلال شرح داد: با مجموعه های آرارات، تهرانسر (زمین شرکت ملی نفت) و پژوهشگاه صنعت نفت مکاتبه و پیگیری کرده ایم و آقای مظلومی سرپرست محترم تیم مأموریت یافته در این مورد اقدام لازم را در اسرع وقت انجام دهد.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و جهان را در کانال تلگرامی وبلاگ گفتگوی آفاق بخوانید. (کلیک کنید)

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "توضیحات سرپرست باشگاه استقلال درباره جدایی طاهرخانی، شرایط آقایی و پیدا کردن زمین تمرین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توضیحات سرپرست باشگاه استقلال درباره جدایی طاهرخانی، شرایط آقایی و پیدا کردن زمین تمرین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید