تماس مدیران منچستریونایتد با مشاور تیاگو

به گزارش وبلاگ گفتگوی آفاق، مدیران منچستریونایتد برای غلبه بر لیورپول در رقابت جذب تیاگو آلکانتارا با مشاور و نماینده این بازیکن تماس گرفته اند تا شرایط جذب او را آنالیز نمایند.

تماس مدیران منچستریونایتد با مشاور تیاگو

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ گفتگوی آفاق، روزنامه آلمانی بیلد خبر داده که باشگاه یونایتد هنوز پیشنهاد رسمی برای خرید این بازیکن اسپانیایی ارائه ننموده است، اما تماسی بین مدیران این تیم و نمایندگان این بازیکن برقرار شده است. لیورپول گزینه اصلی حضور این بازیکن 29 ساله در فصل آینده به نظر می رسید چرا که او قصد داشت پس از کسب قهرمانی در بوندسلیگا و لیگ قهرمانان از بایرن مونیخ جدا شده و چالش جدیدی را تجربه کند.

اما یونایتد با این که در آستانه خرید 40 میلیون پوندی دانی فن ده بیک واقع شده است، اما علاقمند است که بازیکن سابق بارسلونا را نیز به ترکیب خود در فصل آینده اضافه کند. بایرن خواستار دریافت 29 میلیون پوند برای فروش تیاگوست و لیورپول و یونایتد هنوز موافقتشان برای پرداخت این مبلغ را اعلام ننموده اند، اما باشگاه آلمانی با جدایی این بازیکن از تیمش موافقت نموده است. قرارداد تیاگو با بایرن در تابستان سال آینده به سرانجام می رسد و او علاقه ای به تمدید قرارداد ندارد بنابراین مدیران این تیم تصمیم دارند با فروش او در این تابستان از جدا شدنش به عنوان بازیکن آزاد در تابستان سال آینده جلوگیری نمایند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "تماس مدیران منچستریونایتد با مشاور تیاگو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تماس مدیران منچستریونایتد با مشاور تیاگو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید